Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Wydawanie kolektorami by CTI  
Program umożliwia szybkie wydawanie towaru z magazynu za pomocą kolektora danych.

Dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób wydawać towary z magazynu (tworzenie dokumentów WZ). Za pomocą kolektora danych odczytywane są kody kreskowe towarów, które są rozpoznawane z towarami, które znajdują się w Comarch ERP Optima.
Program ten jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Pozwala na generowanie dokumentu Wydania Zewnętrznego, który może powstać na podstawie dokumentu Rezerwacja Odbiorcy.

Dokumenty mogą trafiać do bufora lub być od razu zatwierdzane.

Wydawanie kolektorami to aplikacja, która musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym z którym kolektor łączy się poprzez pulpit zdalny.

Różnice pomiędzy aplikacją Wydawanie Kolektorami, a standardowym rozwiązaniem na kolektory, które oferuje Comarch ERP Optima:
  • W rozwiązaniu Comarch ERP Optima trzeba ręcznie przekształcić dokument RO do WZ w systemie. Po odczytaniu wszystkich pozycji z kolektora, należy w pierwszej kolejności usunąć wszystkie pozycje, które pojawiły się automatycznie na WZ, a następnie wczytać pozycje z kolektora (wymaga to podejścia magazyniera do stanowiska, na którym jest Comarch ERP Optima).

  • W aplikacji Wydawanie Kolektorami wystarczy wybrać na kolektorze dokument RO (bądź sczytać jego numer), a utworzony dokument WZ będzie automatycznie powiązany z tym RO. Wszystkie operacje wykonywane są z poziomu kolektora, nie trzeba w ogóle być przy stanowisku z Comarch ERP Optima, wszystko odbywa się mobilnie.
Program został również przygotowany w wersji stacjonarnej dla firm, które nie pracują na kolektorach.

    Wideo:

Skontaktuj się z nami

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005