Oferty Promocyjne

01.12.2021 r.
Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2021

Oferta dla Użytkowników Comarch ERP Optima

15% RABATU na zakup wybranych produktów i modułów, na jednorazowy zakup licencji lub na 6 miesięcy abonamentu

Kod promocyjny uprawniający do promocji: MSP2021*

Prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z promocji do obsługującego Państwa Partnera, opiekuna handlowego Comarch ERP lub na adres info.erp@comarch.pl. W programie Comarch ERP XT podczas przedłużania licencji należy wpisać kod w pole "Wprowadź kod rabatowy".*Promocja trwa do 15.12.2021. W przypadku modułów z opłatą roczną, rabat naliczany jest jednorazowo.


Więcej informacji udzielamy mailowo biuro@cti.org.pl lub telefonicznie 32 335 43 43.


Promocja dla nowopowstałych firm:

Założyłeś firmę w przeciągu ostatnich 6 miesięcy? Szukasz systemu informatycznego w przystępnej cenie do zarządzania firmą i księgowości? Potrzebujesz oprogramowania, które elastycznie dopasuje się do potrzeb twojej firmy? Jeśli tak, to skorzystaj z 10% upustu na zakup programu Comarch ERP Optima i zwiększ swoją konkurencyjność!

Promocja przeznaczona jest dla nowopowstałych firm, zarejestrowanych w KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima.

Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.


Promocja dla biur rachunkowych 10% za polecenie klienta:

Poleć Comarch ERP Optima i zgarnij 10% prowizji! Promocja jest przeznaczona dla biur rachunkowych. Zgodnie z jej warunkami, za każde skuteczne polecenie klienta, biuro rachunkowe zyskuje 10% wartości pierwszego zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima dokonanego przez klienta.


Szczegóły promocji w regulaminie - Szczegóły promocji 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005