Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Przyjmowanie kolektorami by CTI  
Program umożliwia szybkie przyjmowanie towaru na magazyn za pomocą kolektora danych.

Dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób przyjmować towary na magazyn (tworzenie dokumentów PZ lub PW). Za pomocą kolektora danych odczytywane są kody kreskowe towarów, które są rozpoznawane z towarami, które znajdują się w Comarch ERP Optima.




Program ten jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Za jego pomocą można generować dokumenty Przyjęcie Zewnętrzne lub Wewnętrzne. Dodatkowo Przjęcie Zewnętrzne może być generowane na podstawie Zamówienia u Dostawcy.

Dokumenty mogą trafiać do bufora lub być od razu z zatwierdzane.

Przyjmowanie kolektorami to aplikacja, która musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym z którym kolektor łączy się poprzez pulpit zdalny.

Różnice pomiędzy aplikacją Przyjmowanie Kolektorami, a standardowym rozwiązaniem na kolektory, które oferuje Comarch ERP Optima:
  • W rozwiązaniu Comarch ERP Optima trzeba ręcznie przekształcić dokument ZD do PZ w systemie. Po odczytaniu wszystkich pozycji z kolektora, należy w pierwszej kolejności usunąć wszystkie pozycje, które pojawiły się automatycznie na PZ, a następnie wczytać pozycje z kolektora (wymaga to podejścia magazyniera do stanowiska, na którym jest Comarch ERP Optima).

  • W aplikacji Przyjmowanie Kolektorami wystarczy wybrać na kolektorze dokument ZD (bądź sczytać jego numer), a utworzony dokument PZ będzie automatycznie powiązany z tym ZD. Wszystkie operacje wykonywane są z poziomu kolektora, nie trzeba w ogóle być przy stanowisku z Comarch ERP Optima, wszystko odbywa się mobilnie.







    Wideo:

Skontaktuj się z nami

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005