Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Zbiorcze korekty faktur by CTI  
Zbiorcze korekty faktur by CTI to program służący do masowego tworzenia korekt ilościowych do faktur sprzedaży na wskazane towary dla danego kontrahenta.

W programie wyświetlana jest lista sprzedanych towarów konkretnemu kontrahentowi w wybranym okresie. Na liście w łatwy sposób można wpisać ilości towarów, które zostały przez kontrahenta zwrócone i te, które wrócą do nas na magazyn. Po wprowadzeniu ilości program za pomocą jednego przycisku koryguje odpowiednie faktury sprzedaży, adekwatnie do zwróconych przez kontrahenta towarów. Zaletą programu jest to, że optymalizuje on ilość wystawionych automatycznie korekt.

Program automatycznie rozpoznaje, która faktura powinna zostać skorygowana. Działa on jako osobna aplikacja, dzięki czemu osoba zajmująca się korygowaniem dokumentów nie musi być zalogowana do systemu Comarch ERP Optima.

Nasze rozwiązanie pozwala kontrolować ilości sprzedane, a także zwrócone w danym okresie, przez co możliwa jest oszczędność czasu, który należałoby poświęcić na ręczne korygowanie faktur.    Galeria:

Skontaktuj się z nami

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005