Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Konwertery  
Moduły dedykowane do Comarch ERP Optima służące do konwersji danych. Konwerter danych to program, który służy do przekształcania danych z jednego formatu na inny. Może on pomóc w konwersji dokumentów tekstowych z jednego typu pliku na inny dla kompatybilności między różnymi systemami ERP.


Prowadzisz aptekę i korzystasz z programu KS - AOW (KS Apteka - Windows)? Twój księgowy używa Comarch ERP Optima? Ułatwcie sobie pracę poprzez wdrożenie KS Apteka!

Zainwestuj w złączkę pomiędzy KS Apteka i Comarch ERP Optima! Program jest przeznaczony dla Biur Rachunkowych pracujących na systemie Comarch ERP Optima i mających wśród swoich klientów podmioty gospodarcze prowadzące sprzedaż przy pomocy systemu KS-Apteka. Dzięki temu programowi możemy przenosić dane w postaci faktur sprzedaży i zakupu z Apteki do Biura Rachunkowego (Działu Księgowości). Program służy do konwersji plików generowanych przez program apteczny firmy KamSoft do plików rozumianych przez program Comarch ERP Optima.


Wychodząc naprzeciw potrzebom Biur Rachunkowych pracujących na programie Symfonia firmy SAGE (KH) i obsługujących pod względem księgowym podmioty gospodarcze pracujące na programie handlowym Comarch ERP Optima, przygotowaliśmy aplikację pozwalającą na eksport danych z programu Comarch ERP Optima do programu Symfonia (KH).

Program O2Symfonia służy do konwertowania danych m.in. faktur sprzedaży, zakupu oraz raportów kasowych stworzonych w systemie Comarch ERP Optima, które po konwersji mogą być zaimportowane do programu księgowego Symfonia (KH).

Program O2Symfonia by CTI przeznaczony dla Klientów, którzy są obsługiwani przez Biuro Rachunkowe pracujące na oprogramowaniu SAGE SYMFONIA (KH). Program przeznaczony jest również dla firm, gdzie dział księgowości pracuje na Symfonii (KH), a dział handlowy na Optimie.

Dzięki temu rozwiązaniu, można w wyraźnym stopniu przyspieszyć pracę księgowości i wyeliminować pomyłki. Nie trzeba dwukrotnie wprowadzać tych samych dokumentów.    Galeria:

Konwerter pozwalający na przesłanie danych z systemu Enova do ERP Optima z użyciem pliku XML. Program konwertuje pliki XML z rejestrami sprzedaży i rejestrami zakupu z programu enova, na pliki XML przystosowane do importu do Comarch ERP Optima (praca rozproszona).

Skontaktuj się z nami 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005