Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Importy  
Moduły dedykowane do Comarch ERP Optima służące do importowania danych. Automatyczny import danych z pliku pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność. Zmniejsza ryzyko błędów wynikających z ręcznego wprowadzania danych. Dane są regularnie aktualizowane, co pozwala na szybsze reagowanie na zmiany.

Import ewidencji dodatkowej z pliku XLS - pozwala na zaimportowanie do Comarch ERP Optima ewidencji dodatkowej kosztów i przychodów.
Moduł służący do importu cen zakupu z pliku Excel. Ceny zakupu według wskazanego przez operatora pliku źródłowego, są uaktualniane w na kartotekach towaru w Comarch ERP Optima.
Amazon Importer współpracujący z Amazon.com (niedostępny w wersji z Amazon.pl) - jest to automatyczny import plików Amazon do Comarch ERP Optima. Proste i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które w systemie ERP umożliwia seryjne dodanie informacji o sprzedażach zrealizowanych na platformie Amazon do Rejestrów VAT Sprzedaż lub do RO (Rezerwacje Odbiorcy) w Comarch ERP Optima.
Import RO z plików XML - jest to automatyczny proces, który z wcześniej zdefiniowanego katalogu importuje zamówienia od dostawców (RO). Zamówienia te pojawiają się od razu w OPTIMIE. Mogą być wprowadzone jako dokument zatwierdzony, lub w buforze (do potwierdzenia). Proces weryfikuje kontrahenta i towar po kodzie EDI/EAN, podobnie jak standardowa funkcja w programie COMARCH ERP OPTIMA (EDI/ECOD), lecz wprowadza dokument automatycznie do programu. Jeśli nie ma kontrahenta lub towaru w bazie to go automatycznie wpisuje do słownika. W przypadku wykonania importu przenosi zaimportowany plik do archiwum. Jeśli natrafi na problem i nie będzie mógł zaimportować dokumentu to przeniesie plik do katalogu z błędami, zapisze to w logu i wyśle wiadomość na wskazany adres e-mail.
Importer dokumentów - dzięki Importerowi Dokumentów do Comarch ERP Optima / XL zyskujesz możliwość łatwego importu różnego rodzaju dokumentów. Niezależnie od tego, jaka jest struktura pliku, w którym zawarte są dane o dokumentach program jest mocno konfigurowalny, co pozwala na dostosowanie, do prawie każdej struktury wczytywanego pliku. Taka elastyczność aplikacji sprawi, że zyskasz czas na inne prace, na które zawsze Ci go brakowało!
Import rejestru VAT z plików XML to moduł dedykowany do Comarch ERP Optima, który pozwala na łatwe i szybkie zaimportowanie z pliku XML zarówno rejestr zakupu jak i sprzedaży. Ułatwia i przyśpiesza proces wprowadzania danych oraz minimalizuje błędy popełniane przy przepisywaniu.
JPK-FA import do Comarch ERP Optima to moduł dzięki, któremu możemy importować Rejestr VAT sprzedaży lub zakupu na podstawie pliku JPK-FA. Plik JPK-FA (Jednolity Plik Kontrolny - Faktury) to specjalny plik elektroniczny, który zawiera informacje o fakturach wystawionych oraz otrzymanych przez podmioty gospodarcze.
Import dokumentów z XML do Comarch ERP Optima to moduł, który pozwala na zaimportowanie z pliku XML dokumentu do Comarch ERP. Import to przyśpieszenie pracy i minimalizacja czasu przy przepisywaniu danych.
Import dokumentów z XLS, TXT do Comarch ERP Optima to moduł, który pozwala na zaimportowanie z pliku XLS i TXT dokumentu do Comarch ERP. Import to przyśpieszenie pracy i minimalizacja pomyłek przy przepisywaniu danych.Skontaktuj się z nami 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005