Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    Eksporty  
Moduły dedykowane do Comarch ERP Optima służące do eksportowania danych. Automatyczny eksport danych pozwala na automatyczne wyeksportowanie danych z systemu i przesłanie ich do narzędzia, np. do arkusza kalkulacyjnego, programu analizy danych lub może być wykorzystany do importu do innej bazy danych. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko uzyskać dostęp do zbiorów informacji i dokonać dalszej analizy czy przetwarzania danych bez konieczności ręcznego wprowadzania każdej pojedynczej wartości.

Eksport cennika - jest to automatyczny proces, który pobiera dane z cennika OPTIMY i zapisuje je w pliku XLS (zdefiniowany wcześniej układ) i przesyła go na ftp. Wykonuje to cyklicznie o określonym interwale czasowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby które mają dostęp do takiego pliku są na bieżąco informowani o nowych produktach i zmieniających się cenach. Informacja taka może też być używana do prezentacji danych na stronach internetowych.
Przenoszenie stanów magazynowych - jest to automatyczny proces, który przenosi stan magazynowy towarów z jednej bazy do drugiej. Proces polega na utworzeniu dokumentu WZ w bazie źródłowej, a także PZ w bazie docelowej. Na dokumencie PZ znajdują się dokładnie te towary, które operator wprowadził do dokumentu WZ.
Eksporter SQL to moduł dedykowany do Comarch ERP Optima, dzięki któremu na podstawie zapytania SQL moduł może np. eksportować stany magazynowe towarów na wskazane miejsce na FTP lub dysk lokalny. Dane eksportowane są do pliku wskazanego w konfiguracji programu.

Skontaktuj się z nami 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005