Rozwiązania dedykowane dla Comarch ERP Optima

    PIT/IMIR/Kwitki by CTI  
PIT/IMIR/Kwitki to aplikacja umożliwiająca seryjną wysyłkę e-mail oraz archiwizację deklaracji PIT-11, wydruków ZUS IMIR oraz kwitków wypłat. Program wywołuje wydruki w programie Comarch ERP Optima i przesyła je drogą mailową do właścicieli firm lub pracowników zdefiniowanych w Comarch ERP Optima.

Pliki są szyfrowane hasłem – po otrzymaniu dokumentów w formacie .zip lub .pdf:
  • [wersja jednofirmowa] pracownik odblokowuje je za pomocą swojego numeru PESEL (.zip lub .pdf).
  • [wersja dla biur rachunkowych]:
    - właściciel firmy odblokowuje je za pomocą hasła – atrybutu z kartoteki kontrahenta (.zip)
    - właściciel firmy otrzymuje wydruki pracowników w osobnych plikach, które mogą być odblokowane za pomocą numeru PESEL pracownika (.pdf)
    - pracownicy otrzymują bezpośrednio wydruki na swoje adresy e-mail i odblokowują je za pomocą swojego numeru PESEL (.pdf).
Aplikacja może działać jednocześnie z wieloma bazami danych Optimy, więc jest przeznaczona do pracy nie tylko w firmach indywidualnych, ale również w biurach rachunkowych.

Program umożliwia zdefiniowanie szablonów mailowych dla każdej opcji wysyłki, a także wysłanie dowolnej wiadomości e-mail do wszystkich bądź wybranych pracowników zdefiniowanych w Optimie, w związku z czym może pełnić funkcję informacyjną. Alternatywnie, program może nie wysyłać plików za pośrednictwem e-mail, a jedynie generować odpowiednie wydruki do wskazanych folderów, pełniąc funkcję archiwizacyjną.

PIT/IMIR/Kwitki automatyzuje coroczny proces związany z przygotowaniem i rozprowadzaniem deklaracji oraz raportów rocznych, wpływając na zaoszczędzenie czasu oraz usprawnienie procedur kadrowo-płacowych.


Do pobrania:

Galeria:


Skontaktuj się z nami

 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005