O firmie Wyróżnienia Nowości Praca Oferta Referencje Promocje Demo Kontakt

Oferta


Comarch ERP Optima
(Dawniej CDN Optima)

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstwo. Program składa się ze zintegrowanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Dzięki temu możliwa jest obsługa wszystkich obszarów firmy. Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do zarządzania firmą.
Czytaj więcej...Comarch ERP XL
(Dawniej CDN XL)

Comarch ERP XL to oprogramowanie dla firmy, które jest dedykowane dla średnich i dużych firm między innymi z branży handlowych, produkcyjnych i usługowych. Rozbudowana funkcjonalność zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych. Comarch ERP XL to doskonałe oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi zachodzącymi w firmie. Dzięki modułowej budowie, można je dowolnie dostosowywać do indywidualnych i specyficznych potrzeb firmy.Czytaj więcej...Comarch ERP Altum
(Dawniej CDN Altum)

Comarch ERP Altum to nowoczesna i inteligentna platforma ERP dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Podobnie jak programy dla firm z serii Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, oprogramowanie do zarządzania Comarch ERP Altum jest zbudowane modułowo, dzięki czemu można je dowolnie dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa.


Czytaj więcej...
Pozostałe oferty:

OFERTA SPRZĘTOWA IBM
Komputery osobiste: Notebooki, Desktopy, Monitory, Akcesoria.
Serwery: Mainframe, Intel-based, Midrange, UNIX.
Systemy drukujące i pamięci masowe...
Więcej...

ZABEZPIECZENIA SYMANTEC
Wirusy. Hakerzy. Spam. Problemy z systemem. Każdego dnia komputer i znajdujące się na nim cenne informacje są zagrożone. Skorzystaj z rozwiązań cieszącej się zaufaniem w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego firmy Symantec.
Więcej...

SYSTEMY OPERACYJNE MICROSOFT, BAZY DANYCH
W systemie Windows Server 2003 Standard Edition zastosowano najlepsze technologie, które są teraz łatwiejsze w instalacji, zarządzaniu i obsłudze. W rezultacie otrzymano bardzo wydajny, bezpieczny i niezawodny system operacyjny, który jest gotowy do użytku od razu po nabyciu oraz zapewnia dużą dostępność i skalowalność.
Więcej...

SIECI LOKALNE
Sieci lokalne to - oprócz fizycznych łączy - cała rozbudowana infrastruktura teleinformatyczna, umożliwiająca poprawną transmisję danych w ramach jednego lub kilku budynków (LAN), lub pracy rozproszonej w oddziałach firmy (WAN).
Więcej...

PROJEKTOWANIE WWW
Kreowanie wizerunku firmy poprzez wykorzystanie nowego medium jakim jest internet. Tworzymy serwisy www, sklepy internetowe, strony korporacyjne i produktowe, systemy cms. Serwisy WWW mogą być w pełni sprzężone z oprogramowaniem Comarch ERP.
Więcej...

TWORZYMY WYDRUKI DO PROGRAMU Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.
Zajmujemy się również tworzeniem oraz modyfikacją wydruków napisanych w Clarion, Crystal Reports i XML.

PISZEMY APLIKACJE NA ZAMÓWIENIE
Zajmujemy się pisanie aplikacji na zamówienie. Naszą specjalnością są programy sprzężone z oprogramowaniem firmy Comarch.

SKRYPTY
Zajmujemy się również pisanie skryptów działających z programami firmy Comarch. Po przez skrypty jest zwiększona funkcjonalność oprogramowania CDN.

SKLEP INTERNETOWY
W swojej ofercie posiadamy w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Sklep ten jest w pełni zintegrowany z programem Comarch ERP Optima.
Przykład...


 

CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

O firmie Wyróżnienia Aktualności Oferta Referencje Promocje Demo Kontakt
Design and programming (c) 2005