Oferta


Szkolenia

Świadczony przez CTI zakres usług jest szeroki, tak jak szerokie są potrzeby współczesnych przedsiębiorstw. Skuteczne wdrożenie oprogramowania i jego późniejsze wykorzystanie, zależy od wielu czynników. Jednym z nich są świadczone na rzecz klienta usługi. W dzisiejszych czasach tylko kompleksowe podejście firmy wdrażającej do klienta daje gwarancję optymalnego wykorzystania zakupionego oprogramowania. Czas potrzebny na przygotowanie raportów, czas ewidencji dokumentów, ilość obsłużonych zamówień, czy czas ich realizacji to tylko niektóre kluczowe elementy, które możemy usprawnić wdrażając system klasy ERP. Aby efekt wdrożenia był maksymalnie korzystny, trzeba więc podejść do niego kompleksowo. Takie właśnie podejście reprezentuje firma CTI.
Wychodzimy na przeciw oczekiwanią nazszych klientów i oferujemy możliwość dofinansowania od 50% aż do 80%.


Czytaj więcej...


Comarch ERP Optima (Dawniej CDN Optima)

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dla firmy, które jest przeznaczonym dla dowolnej branży z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program składa się ze zintegrowanych modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Dzięki temu możliwa jest obsługa wszystkich obszarów firmy. Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularne oprogramowanie do zarządzania firmą.

Czytaj więcej...


Comarch ERP XL (Dawniej CDN XL)

Comarch ERP XL to oprogramowanie dla firmy, które jest dedykowane dla średnich i dużych firm między innymi z branży handlowych, produkcyjnych i usługowych. Rozbudowana funkcjonalność zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych. Comarch ERP XL to doskonałe oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi zachodzącymi w firmie. Dzięki modułowej budowie, można je dowolnie dostosowywać do indywidualnych i specyficznych potrzeb firmy.

Czytaj więcej...


Comarch ERP Altum (Dawniej CDN Altum)

Comarch ERP Altum to nowoczesna i inteligentna platforma ERP dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Podobnie jak programy dla firm z serii Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, oprogramowanie do zarządzania Comarch ERP Altum jest zbudowane modułowo, dzięki czemu można je dowolnie dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...
CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl

Design and programming (c) 2005